




Акумуляторна ланцюгова пила Procraft PKA48Li (8 ампер)
Ласкаво просимо в інренет-магазин Бензосіті!
Ми працюємо з 8:00 до 20:00, без вихідних. Зробити замовлення можна натиснувши кнопку "купити", за вказаними телефонними номерами або ж залишити повідомлення нашій компанії. Для відсилання товару «день на день» потрібно зробити замовлення до 15:00. Весь товар перед відправкою ретельно перевіряється.
Доставка:
- Новою поштою;
Форми оплати:
- При отриманні
- Безготівковий розрахунок
Якщо у вас виникли питання - дзвоніть, вас проконсультують.
Акумуляторна ланцюгова пилка Procraft PKA48Li - є абсолютною новинкою 2025 року на ринку пиляльного інструменту. Гідна альтернатива бензо- та електропилам, пила Прокрафт має відмінні технічні параметри. Сучасні Li-ion складові пилки забезпечують високі робочі показники. Батарея, ємністю 8 А/годину, на повному заряді дозволить розвинути швидкість до 24,6 м/с. Наявність світлового індикатора дозволить контролювати заряд акумулятора. Незважаючи на свою нещодавню появу в лінійці інструменту, акумуляторна пилка Procraft, безумовно, знайде свою широку аудиторію. Вона проста у використанні, має максимально практичний та збалансований корпус та відмінний робочий потенціал.
Технічні характеристики акумуляторної пилки Vitals:
- Тип елементів Li-іon;
- Напруга батареї 40 Вольт;
- Ємність батареї 8 А/годину;
- Швидкість обертання кола 24.6 м/с;
- Довжина шини 406 мм.
Особливості моделі:
- Автономний режим роботи;
- Заряд від побутової мережі з параметрами 220/50 Гц;
- Якісні складові;
- Безключова натяжка ланцюга;
- Гарний робочий потенціал;
- Повна комплектація;
- Практичний, ударостійкий корпус.
У комплект постачання товару входить:
- Пила акумуляторна;
- Шина (40 см);
- Оригінальний ланцюг;
- Захисний кожух;
- Паспорт;
- Батарея (8 А/г);
- Зарядний пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 406 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 24.6 м/сек |
| Кількість обертів | 9800 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 7 140 ₴
- В наявності
- Код: pka48li
7 140 ₴
- +380 (99) 449-35-99
- +380 (99) 767-70-30Viber
- Понеділок09:0019:00
- Вівторок09:0019:00
- Середа09:0019:00
- Четвер09:0019:00
- Пʼятниця09:0019:00
- Субота10:0017:00
- Неділя10:0016:00





