




Бензопила ланцюгова Vitals BKZ2512n
Бензопила Vitals BKZ2512n має можливості пилки і сучкоріза, тому з її допомогою можна виконувати будь-яку роботу з деревом. Агрегат підходить для розпилювання деревини на висоті, формування крони, видалення зайвих насаджень.
Головні відмінності бензопили даної моделі:
- ланцюг змащується автоматично;
- поліпшена система охолодження двигуна;
- паливо витрачається економно.
Подвійний вихлоп знижує навантаження на мотор, тим самим продовжуючи термін його служби. Невеликі розміри і легка вага дозволяють без перенапруги утримувати пристрій і працювати в умовах обмеженого простору.
Агрегат оснащений двотактним двигуном. Крок ланцюга становить 3/8, вага 5.5 кг, 1 циліндр. Об'єм двигуна 25.4 см3, потужність - 1,5 кВт. Місткість бака складає 230 мл.
Це інструмент професійного класу, тому відрізняється безпекою використання. Перед початком експлуатації необхідно провести обкатку. При використанні якісного бензину і масла гарантований довгий термін служби.
У комплект входить:
- Бензопила ланцюгова;
- Шина 12" (30 см);
- Ланцюг 12" (45 ланок, супер зуб);
- Упор зубчастий;
- Гвинти для кріплення упору;
- Ключ свічний;
- Плоска викрутка;
- Ємність для приготування паливної суміші;
- Інструкція по експлуатації (гарантійний талон).
Телефонуй: 380994493599 або 380684284600
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vitals |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 25.4 куб. см |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Ємність паливного бака | 230 мл |
- Ціна: 3 238,55 ₴
- В наявності
- Код: bkz2512
3 409 ₴
3 238,55 ₴
- +380 (99) 449-35-99
- +380 (99) 767-70-30Viber
- Понеділок09:0019:00
- Вівторок09:0019:00
- Середа09:0019:00
- Четвер09:0019:00
- Пʼятниця09:0019:00
- Субота10:0017:00
- Неділя10:0016:00





