+380 (68) 428-46-00
+380 (99) 449-35-99
-5%


Акумуляторна газонокосарка Tex.AC TAOE-LM380 RG (з 2 АКБ 4 А/г та ЗП)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики: |
|
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Напруга акумулятора (В) | 2х20В |
| Тип охолодження | Повітряне |
| Ширина скошування (мм) | 380 |
| Кількість оборотів холостого ходу (об/хв) | 3500 |
| Висота скошування (мм) | 25-35-45-55-65-75 мм |
| Тип пересування | Ручна |
| Індикатор наповнення травозбірника | Має |
| Мульчування | - |
| Тип регулювання висоти скошування | Важель |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал травозбірника | Пластик+тканина |
| Об'єм травозбірника (літр) | 45 |
| Захист від перегріву | Має |
| Розмір колеса (мм) | - |
| Вага (кг) | 14,3 |
|
Комплектация: |
|
| Ріжучий ніж | 1шт |
| Травозбірник | 1шт |
| Комплект коліс | 1шт |
| Набір болтів(кріплення) | 1шт |
| Комплект керування (ручки) | 1шт |
| Комплект накладок на колеса | 1шт |
| Інструкція з експлуатації | Так |
| Гарантійний талон | Так |
| Зарядний пристрій | C2 (20В, 2А) |
| Акумуляторна батарея | 2 шт (20В, 4А/г) |
Газонокосарка Tex.AC TAOE-LM380 RG сумісна та праццює від акумуляторів на базі MAKITA LXT.
Потрібна консультація?
Телефонуй: 380994493599 або 380684284600
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tex.AC |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Задній викид |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
- Ціна: 8 800 ₴/комплект
- В наявності
- Код: TAOE-LM380RG-4a
9 300 ₴/комплект
8 800 ₴/комплект
+380 (68) 428-46-00
- +380 (99) 449-35-99
- +380 (99) 767-70-30Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0019:00
- Вівторок09:0019:00
- Середа09:0019:00
- Четвер09:0019:00
- Пʼятниця09:0019:00
- Субота10:0017:00
- Неділя10:0016:00


