+380 (68) 428-46-00
+380 (99) 449-35-99
-3%










Акумуляторний секатор Procraft ES25Li (з 1 акб)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
| Робоча напруга | 20 В |
| Дисплей | Немає |
| Клас захисту | III |
| Робоча температура | 14 °F ~ 149 °F / -10 °C ~ 65 °C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 62 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 72 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Максимальний діаметр різання | 10 / 15 / 20 / 25 мм |
| Двигун | Безщітковий |
| Тип сталі різального леза | SK5 |
| Тип сталі фіксованого леза | SK5 |
Комплектація:
- акумуляторний секатор;
- акумуляторна батарея - 20В, 2 А/г;
- зарядний пристрій;
- інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 1 699 ₴
- В наявності
- Код: ES25Li
1 755 ₴
1 699 ₴
+380 (68) 428-46-00
- +380 (99) 449-35-99
- +380 (99) 767-70-30Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0019:00
- Вівторок09:0019:00
- Середа09:0019:00
- Четвер09:0019:00
- Пʼятниця09:0019:00
- Субота10:0017:00
- Неділя10:0016:00





