+380 (68) 428-46-00
+380 (99) 449-35-99




Акумуляторна міні пила Procraft PKA16 (без АКБ та ЗП)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітаємо в магазині «БензоСіті», в нас Ви отримаєте високу якість обслуговування та достовірну інформацію на весь товарний асортимент.
Працюємо з 8.00 до 19.00 кожного дня без вихідних, відправляємо замовлення кожного дня (крім неділі).
Всі замовлення ретельно перевіряються.
Зробити замовлення Ви можете натиснувши кнопку «Купити» або просто зателефонувавши нам.
Акумуляторна міні пилка Procraft PKA-16 – це компактний та легкий інструмент, працювати з яким дуже зручно та ефективно, особливо у важкодоступних місцях. Найчастіше використовується для обпилювання дерева та чагарників. Ми розповімо про основні особливості такої пилки.
Особоливості:
- Асинхронний двигун
- Живлення від акумулятора
- Висока швидкість роботи
- Плавний запуск
- Захист від випадкового включення
- Мала вага та компактні розміри
Комплектація:
- Захисний кожух 1 шт
- Ключ для зміни оснастки 1 шт
- Посібник з експлуатації Є
- Ланцюг 1 шт
- Шина 1 шт
- Упакування Є
Потрібна консультація? Телефонуй: 380994493599 або 380684284600.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 100 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип двигуна | Безщітковий |
- Ціна: 1 995 ₴
- В наявності
- Код: PKA16-BB
1 995 ₴
+380 (68) 428-46-00
- +380 (99) 449-35-99
- +380 (99) 767-70-30Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0019:00
- Вівторок09:0019:00
- Середа09:0019:00
- Четвер09:0019:00
- Пʼятниця09:0019:00
- Субота10:0017:00
- Неділя10:0016:00


