



Акумуляторна ланцюгова міні пила Tex.AC TAOE-S8BLI (Без АКБ та ЗП)
Вітаємо в магазині «БензоСіті», в нас Ви отримаєте високу якість обслуговування та достовірну інформацію на весь товарний асортимент.
Працюємо з 8.00 до 19.00 кожного дня без вихідних, відправляємо замовлення кожного дня (крім неділі).
Всі замовлення ретельно перевіряються.
Зробити замовлення Ви можете натиснувши кнопку «Купити» або просто зателефонувавши нам.
Акумуляторну ланцюгова пила Tex.AC TAOE-S8BLI — потужний і компактний інструмент для садово-паркових робіт і дрібного будівництва. Серцем пилки є сучасний безщітковий двигун, що працює від 20-вольтового акумулятора, що забезпечує не лише високу продуктивність, але й незалежність від електромережі.
Конструкція інструменту включає низку функцій для комфорту та безпеки оператора. Плавний пуск виключає різкі ривки при ввімкненні, а миттєва зупинка ланцюга гарантує підвищену безпеку. Обслуговування ланцюгової гарнітури спрощується завдяки автоматичному змащуванню ланцюга. Регулювання натягу ланцюга здійснюється без додаткових інструментів, завдяки безключовій системі натягу.
Пила оснащена шиною довжиною 200 мм і демонструє максимальну швидкість ланцюга 8 м/с (7000 об/хв), що дозволяє швидко та якісно виконувати різ. Невелика вага в 2,5 кг робить пилу маневреною та зручною навіть при тривалому використанні. Дана модель — відмінний вибір для тих, хто цінує поєднання потужності, легкості та сучасних технологій.
Особливості:
- Безщітковий тип двигуна;
- Робота від акумулятора 20 В;
- Функція плавного пуску;
- Миттєва зупинка ланцюга;
- Автоматична подача мастила на ланцюг;
- Безключовий механізм натягу;
- Повітряне охолодження двигуна.
Телефонуй: 380994493599 або 380684284600
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Tex.AC |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 200 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Кількість обертів | 7000 об/хв |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
- Ціна: 1 341,40 ₴
- В наявності
- Код: S8BLI-BB
1 412 ₴
1 341,40 ₴
- +380 (99) 449-35-99
- +380 (99) 767-70-30Viber
- Понеділок09:0019:00
- Вівторок09:0019:00
- Середа09:0019:00
- Четвер09:0019:00
- Пʼятниця09:0019:00
- Субота10:0017:00
- Неділя10:0016:00


