




Акумуляторний ударний шуруповерт TexAC TAOE-CD38 (2 акб і ЗП)
Вітаємо в магазині «БензоСіті», в нас Ви отримаєте високу якість обслуговування та достовірну інформацію на весь товарний асортимент.
Працюємо з 8.00 до 19.00 кожного дня без вихідних, відправляємо замовлення кожного дня (крім неділі).
Всі замовлення ретельно перевіряються.
Зробити замовлення Ви можете натиснувши кнопку «Купити» або просто зателефонувавши нам.
Акумуляторний ударний шуруповерт Tex.AC TAOE-CD38 - це інструмент, який поєднує в собі потужність, ефективність та зручність використання. Він ідеально підходить для виконання різних завдань із кріплення та свердління в домашніх та професійних умовах. Простий у користуванні і не вимагає обслуговування, дриль-шуруповерт Техас підходить як професіоналам, так і новачкам
Основні переваги:
- Безщітковий двугин;
- Металевий патрон (0,8-10 мм);
- Ударний механізм;
- Індикація рівня заряду на корпусі,
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт,
- Акумуляторна батарея 2 АЧ. 2 шт.
- Зарядний пристрій.
- Пластиковий кейс.
- Інструкція,
- Гарантійний талон,
Телефонуй: 380994493599 або 380684284600
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Tex.AC |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 38 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
- Ціна: 2 375 ₴
- В наявності
- Код: CD-38
2 500 ₴
2 375 ₴
- +380 (99) 449-35-99
- +380 (99) 767-70-30Viber
- Понеділок09:0019:00
- Вівторок09:0019:00
- Середа09:0019:00
- Четвер09:0019:00
- Пʼятниця09:0019:00
- Субота10:0017:00
- Неділя10:0016:00



