
Акумуляторна болгарка Tex.AC TAOE-AG125 (без АКБ і ЗП)
Вітаємо в магазині «БензоСіті», в нас Ви отримаєте високу якість обслуговування та достовірну інформацію на весь товарний асортимент.
Працюємо з 8.00 до 19.00 кожного дня без вихідних, відправляємо замовлення кожного дня (крім неділі).
Всі замовлення ретельно перевіряються.
Зробити замовлення Ви можете натиснувши кнопку «Купити» або просто зателефонувавши нам.
Кутова шліфувальна машина Тех.АС TAOE-AG125 має рекордну швидкість обертання робочого диска – 9000 об/хв. Це дозволяє ефективно працювати навіть з найтвердішими матеріалами – будь то камінь, чи метал. Двигун спеціально заточений під екстремальні навантаження, які часто зустрічаються у професійних сервісних центрах та на будівельних об'єктах.
Завдяки рекордній компактності, болгаркою зручно працювати навіть у важкодоступних місцях – в кутах і всередині автомобіля. Є додаткова гумова рукоятка для більш точної роботи. При цьому посилений корпус витримує удари та падіння з висоти до 2-х метрів.
Верхня частина робочого диска знаходиться під спеціальним кожухом, який захищає оператора від іскор та пилу. При цьому болгарка Тех.АС TAOE-AG125 живиться від літій-іонного акумулятора, який забезпечує абсолютну мобільність на робочому місці. Він повністю заряджається приблизно за 60 хвилин і не боїться навіть екстремальних морозів.
Телефонуй: 380994493599 або 380684284600
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tex.AC |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.76 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 889,55 ₴
- В наявності
- Код: ag-125-bb
1 989 ₴
1 889,55 ₴
- +380 (99) 449-35-99
- +380 (99) 767-70-30Viber
- Понеділок09:0019:00
- Вівторок09:0019:00
- Середа09:0019:00
- Четвер09:0019:00
- Пʼятниця09:0019:00
- Субота10:0017:00
- Неділя10:0016:00


