
Акумуляторний обприскувач Sturmax GSM8210CR (без АКБ і ЗП)
Вітаємо в магазині «БензоСіті», в нас Ви отримаєте високу якість обслуговування та достовірну інформацію на весь товарний асортимент.
Працюємо з 8.00 до 19.00 кожного дня без вихідних, відправляємо замовлення кожного дня (крім неділі).
Всі замовлення ретельно перевіряються.
Зробити замовлення Ви можете натиснувши кнопку «Купити» або просто зателефонувавши нам.
Обприскувач Sturmax GSM8210CR
Sturmax GSM8210CR – компактний 20В акумуляторний обприскувач лінійки інструментів на єдиній акумуляторній платформі Sturmax Cordless Range. Об’єм бака – 10 літрів. Корпус пристрою виготовлений із міцного ударостійкого пластику, що забезпечує захист від можливих механічних пошкоджень під час роботи. Завдяки своїм невеликим масогабаритним показникам модель максимально зручна у використанні, переміщенні та зберіганні. Безшумний та продуктивний обприскувач простий в обслуговуванні та експлуатації. Наявність функції регулювання витрати рідини дає змогу точно налаштовувати подачу розчину залежно від типу обробки та умов експлуатації, а передбачений захист від надлишкового тиску запобігає пошкодженню обприскувача, автоматично вимикаючи насос при досягненні гранично допустимого тиску. Вбудований індикатор заряду сприяє візуальному контролю рівня заряду акумулятора. Зручність користувача під час роботи забезпечує телескопічна розпилювальна трубка з можливістю регулювання довжини в діапазоні від 0,5 до 0,9 метра.
Основні характеристики:
- Корпус з міцного ABS пластику;
- Ємність 10 літрів;
- Акумулятор 20В;
- Довжина шлангу 125 см;
- Телескопічний металевий брандспойт (50-90 см);
- Високий робочий тиск (1,5-5,0 Атм).
Комплектація:
- Акумуляторний обприскувач;
- Брандспойт;
- Комплект насадок (8 шт);
- Ранцевий ремінь;
- Інструкція.
Потрібна консультація?
Телефонуй: 380994493599 або 380684284600
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturmax |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 10 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 90 см |
| Довжина шланга | 125 см |
| Загальна вага | 1.9 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 30 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 20 В |
- Ціна: 1 305 ₴
- В наявності
- Код: GSM8210CR-BB
1 305 ₴
- +380 (99) 449-35-99
- +380 (99) 767-70-30Viber
- Понеділок09:0019:00
- Вівторок09:0019:00
- Середа09:0019:00
- Четвер09:0019:00
- Пʼятниця09:0019:00
- Субота10:0017:00
- Неділя10:0016:00


